Zbliża się czas rozliczeń podatkowych. Może przeznaczysz na naszą drużynę swój 1 procent?

1 % to niedużo dla Ciebie, dla nas wiele. Z pieniędzy wypracowanych w trakcie całego roku (np. w Akcji Kalendarz) i tych podarowanych finansujemy dopłaty do biwaków, wyjazdów, kupujemy materiały na zbiórki i akcje (np. znicze na Betlejemskie Światło Pokoju), dopłacamy do składek członkowskich itp. wydatków. Każda złotówka służy harcerzom i naszej działalności.

Jeżeli chcesz nam podarować swój 1 %:

wpisz w punkcie 124 PIT-u: Numer KRS 0000273493,
a w punkcie 126 PIT-u: Cel szczegółowy 1% napisz: ZHP Wadowice/51 WPDH "Wędrownicy".

Twoje pieniądze wpłyną na nasze subkonto, z którego Hufiec realizuje nasze faktury i rachunki. Te pieniądze nie są nam przekazywane w gotówce, służą do płacenia naszych wydatków poprzez Hufiec wadowicki!

Jeżeli chcesz, wspomóż!

Czuwaj!