Nasi harcerze po raz kolejny pokazali, jak wielkie mają serca. Na przełomie listopada i grudnia wzięliśmy udział w dwóch akcjach: Szlachetnej Paczce oraz Czekoladzie dla żołnierzy na granicy. Szlachetna Paczka już na stałe wpisała się w kalendarz naszych działań. W tym roku pomagaliśmy starszej pani, która na długi czas będzie miała zapasy mąki, płynów do czyszczenia, herbaty, kawy oraz pasty do zębów.

#CzekoladaOdHarcerzy #MuremZaPolskimMundurem to akcja skierowana dla polskich żołnierzy walczących na granicy polsko-białoruskiej. Nasi harcerze na jednej z wtorkowych zbiórek opakowali i ozdobili ponad 40 czekolad w celu zrobienia miłego upominku żołnierzom i podziękowania za ich służbę w tak ciężkim czasie. Czekolady trafiły na granicę około 6 grudnia, bo przecież każdy zasługuje na mikołajki.

• miesiacepomagania_1.jpg
    miesiacepomagania_1.jpg