Już od kilku lat nasza drużyna bierze udział w ogólnopolskiej akcji "Szlachetna Paczka". Zespół instruktorów z naszego hufca wybiera z list prezentowanych w Internecie kilka rodzin z terenu działania Hufca Ziemi Wadowickiej i rozdziela poszczególnym drużynom zorganizowanie potrzebnych produktów.

W tym roku tak się złożyło, że spośród trzech wybranych rodzin jedna pochodziła z naszej gminy, a druga z okolic Skawiny. Każdy zastęp przyniósł potrzebne produkty, natomiast kurtkę zimową kupiliśmy za pieniądze zarobione na andrzejkach zorganizowanych dla uczniów klas 4-8. Do akcji włączyli się też niektórzy uczniowie niebędacy harcerzami. Bardzo wszystkim dziękujemy za to, że swoim działaniem czynimy dobro i pomagamy ludziom, którzy być może zobaczą promyczek nadziei i uwierzą w drugiego człowieka.

• IMG_20190112_183043.jpg
    IMG_20190112_183043.jpg